Samsung "Y" 2.5kW

<< Atgal
Kaina: 836 € 880 €
Sutaupykite: 44 € + nemokamas atvežimasY Serija

Paprastas ir tvarkingas kondicionieriaus dizainas su sniego baltumo spalva suteikia interjerui elegancijos. Taip pat neprilygstamos šiuolaikinės technologijos, sukurtos šiam unikaliam kondicionieriui, leidžia sumažinti elektros suvartojimą, padeda taupyti Jūsų pinigus ir saugo gamtą tuo pačiu metu.

 

 -spalva: sniego baltumo -

Kondicionieriaus savybės:

 • COP/EER 4,8. Energijos perdavimo koeficientas siekia iki 4,8 (t.y. su 1kW elektros energijos gaunate 5,2kW šilumos arba šalčio energijos. "09" modeliui).
 • 0,8W būdėjimo režime. Budėjimo režime oro kondicionierius naudoja tik 0,8W elektros energijos. 
 • "Full HD" filtrai. Ypač tankus filtras, kuris surenka iki 90% dulkių ir bakterijų.
 • 3D srautas. Plačios dvigubos svirtelės tolygiai paskirsto orą po patalpas. Tiek vertikalių, tiek horizontalių svitelių valdymas su distancinio valdymo pulteliu. 
 • BLDC kompresorius. Dvigubas BLDC kompresorius iki 40% sumažina išorinio bloko triukšmus ir vibracijas.
 • MPI (Mikro plazma jonizatorius). Pirmas pasaulyje nekenksmingų (žmogui) aktyvių vandenilio atomų ir deguonies jonų generatorius. Panaikina ore esančias kenksmingas daleles, tokias kaip atipinės pneumonijos ir paukščių gripo, infekcijos sukėlėjų, bakterijų, grybelių ir alergenų virusus.
 • „Good Sleep II" režimas. Šis įspūdingas temperatūros kontrolės režimas automatiškai nustato optimaliausią temperatūrą, kad Jūsų miegas būtų gilus ir Jūs nubustumėte žvalūs.
 • "Smart saver" funkcija. Šiame rėžime kondicionierius dirba minimaliu rėžimu.
 • Automatinis persijungimas. Dingus elektros maitinimui ir vėl atsiradus - kondicionierius dirba buvusiu nustatytu režimu.
 • Samsung "Comfort Care" sistema. Ši sistema vėsinamoms patalpoms parenką idealų drėgnumą: visų pirma sistema išmatuoja patalpos temperatūrą ir drėgnumą; po to apskaičiuoja tinkamą temperatūros ir drėgmės santykį; galiausiai Jūs mėgaujatės idealiai komfortiška aplinka.
 • Antialerginis filtras. Apsaugo nuo alergijas sukeliančių dalelių, tai leidžia Jums laikyti naminius gyvūnus.
 • "Silver coated" - sidabru padengtas filtras. Filtras padengtas "Silver Nano" sluoksniu, sulaiko ir pašalina dulkių daleles bei bakterijas, sukurdamas gaivų ir švarų orą.
 • Dezodoruojantis filtras. Filtre naudojama aktyvuota anglis, efektyviai sugeria cigarečių, naminių gyvūnų ir kitus nemalonius kvapus.
 • Antibakterinis ventiliatorius. Pagamintas su antibakterine danga, kuri stabdo pelėsių ir grybelio dauginimąsi, ir apsaugo nuo negero kvapo.
 • Šilumokaitis padengtas sidabru. Šilumokaitis turi trisluoksnį padengimą (2 sluoksniai be chromo neo silica medžiagos, 1 sluoksnis, sudėtyje turintis sidabro) nekenksmingą išorinei aplinkai, kas pagerina kondensato išvedimą ir garantuoja švarų ir gaivų orą.
 • "Smart inverter" technologija. Didelio efektyvumo "inverter" technologija padeda greičiau pasiekti šaldymo/šildymo efektą, užtikrina precizišką temperatūros palaikymą su minimaliomis energijos sąnaudomis.

Technologija "Micro Plasma Ion" leido sukurti švaros zoną

Micro Plasma Ion jonizatorius sukuria švaros zoną saugančią Jus. Panaudojus visuotinai pripažintas technologijas įrenginys generuoja 480000 jonų, leidžiančių aktyviai išvalyti orą. Paslaptis, kodėl "Micro Plasma Ion" sunaikina piktybines daleles, slypi vandenilio atomų (H) ir deguonies jonų (O-2) veiksmuose. Generuojami vandenilio jonai (H+) "Micro Plasma Ion" jonizatoriuje pasisavina elektronus (e-) ir pavirsta į aktyviuosius vandenilio atomus (H). Be to, ore esantis deguonis taip pat pasisavina elektronus, sudarydamas deguonies jonus (O-2). Po to aktyvūs vandenilio atomai ir deguonies jonai išleidžiami į patalpą. "Micro Plasma Ion" jonizatorius pažeidžia VIRUSUS, BAKTERIJAS ir ALERGENUS. Taip pat "Micro Plasma Ion" jonizatorius naikina aktyvų deguonį (OH-radikalus).

Daugiapakopė oro valymo sistema

Samsung kondicionieriuose naudojama daugiapakopė oro valymo sistema, dėka įvairių naudojamų filtrų, leidžia pašalinti beveik visus žmogui kenksmingus veiksnius. Tuo pačiu metu sistema kondicionieriaus vidų palaiko idealiai švarioje būklėje, todėl kondicionierius praleidžia tik labai švarų orą.

Naujuose Samsung kondicionieriuose plačiai naudojama Silver Coated technologija

Samsung kondicionieriai yra pirmi ir vieninteliai, kuriuose naudojamas padengimas sidabru kaip ant filtro, taip ir ant šilumokaičio (garintuvo). Dauguma rinkoje esančių kitų markių kondicionierių neturi sidabrinio padengimo ant filtro ir garintuvo, tuo pačiu mažiau Jus apsaugo nuo nesveiko oro. Samsung padengė abu elementus dezinfekuojančiu ir antibakteriniu sidabriniu sluoksniu - filtrą ir šilumokaitį, sudarydami dvigubą apsaugą.

Kodėl kondicionieriai su Silver Coated technologija geresni?

Silver Coated technologija aprūpins gaivesniu oru, bei suteiks pasitikėjimo, kad Jūs kvėpuojate sveiku oru. Kad gauti sveiką ir gaivų orą, būtina ne tik išvalyti orą, bet ir palaikyti kondicionieriaus vidinių dalių švarą. Jei nekovosite su pelėsiu ir bakterijomis, jos gali sukelti alergiją, ligas ir ypatingai sunkiu atveju - mirtį. Tačiau oro filtravimo metu Silver Coated leidžia sunaikinti pelėsį ir bakterijas. Samsung kompanijos vidinės kondicionieriaus detalės - šilumokaitis ir filtras - padengtos sidabru, turinčiu dezinfekuojančių ir antibakterinių savybių. Ant padengimo esančios sidabro dalelės kontaktuoja su ligas nešančiais mikroorganizmais ir bakterijomis, stabdydamos jų gyvavimo procesą, blokuoja ląstelių augimą ir jas sunaikina. Mūsų Silver Coated technologija leidžia sunaikinti pavojingus gripo virusus ir siekia 99,9% dezinfekcijos, aprūpindamas Jus pasitikėjimu, kad Jūsų įkvepiamas oras yra švarus, gaivus ir sveikas. Sidabrinis padengimas ne tik panaikina pelėsį ir bakterijas, bet ir iš oro pašalina nemalonius kvapus. Švarus ir sveikas oras svarbus Jūsų sveikatai ir Samsung tuo pasirūpina.

Kodėl Jums verta rinktis kondicionierių su "Smart Inverter" technologija?

Dėl aukšto energetinio efektyvumo ir tikslaus temperatūros reguliavimo, Jūs galite ženkliai sumažinti sąskaitą už elektroenergiją, tai yra sumažinti išlaidas kondicionieriaus eksploatacijai. Pasiekęs nustatytą patalpos temperatūrą kondicionierius, kuriame naudojama "Smart Inverter" technologija, pereina į ekonominį režimą. Lyginant su kondicionieriais be inverterio "Smart Inverter" sutaupo 51,4% elektroenergijos, nes išvengiami dažni ir neefektyvūs sustojimai-paleidimai, būdingi kondicionieriams be inverterio. Malonu, kai kondicionierius dirba tyliai. Pasiekęs nustatytą patalpos temperatūrą, jos palaikymui kondicionieriaus kompresorius dirba mažesniu greičiu, todėl variklio ir ventiliatoriaus triukšmas mažėja, suteikdamas dar didesnį komfortą.

Norite užsisakyti? Tai - paprasta!


1.Paskambinkite telefonu 8 614 33996, 8 640 60280
2.Pasakykite, kokia prekė Jus domina
( Samsung "Y" 2.5kW)
3.Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
4.Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.

Montavimas


Šildymo įrangą montuojame visoje Lietuvoje. Telefonas montavimo klausimas:

8-614-33996